RENGINIAI » GALERIJA 2016 - 2017 m.m.

RUGSĖJO   PIRMOSIOS   ŠVENTĖ

 

 

 

 

 

EDUKACIJA KUKURŪZŲ LABIRINTE

 

 

PIRMOKŲ   KRIKŠTYNOS

 

 

 

 

 

 

 

MOKYTOJŲ DIENĄ PAMOKAS VEDA TĖVELIAI

 

TREČIOS KLASĖS EDUKACINĖ IŠVYKA Į KERNAVĘ

http://www.kernave.org/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"ROBOTIKOS AKADEMIJOS" PRISISTATYMAS

 

 

 

 

EDUKACINĖ PAMOKA "AFRIKOS BŪGNAI"

 

 

 

 

KONCERTAS "MUZIKA - ŠIRDIES KALBA"

 

 

 

DERLIAUS ŠVENTĖ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALĖDOS

 

Kalėdinio karnavalo tema: „Animaciniai herojai“. Susirinko animacinių filmų herojai, kurie savo šokiais, dainomis ir žaidimais atkerėjo Princą, paverstą Varliumi. Po karnavalo į mokyklą atvyko Kalėdų senelis su Snieguole, dovanojo vaikams dovanėles. Vėliau vyko animacinių herojų diskoteka. Smagiai pasibuvę išsiskirstėme atostogauti.

 

 

 

 

 

 

AKCIJA „Atmintis gyva, nes liudija“

 

Mokykla jau daug metų dalyvauja 1991 m. sausio 13-osios įvykių atminimo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Prie kiekvieno lango dešimčiai minučių užgesinus šviesas buvo uždegtos žvakės ir taip pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę.

 

 

 

VASARIO 16-oji

 

Šiais metais Vasario 16-ąją švęsti pradėjome klijuodami trispalves širdutes mokyklos languose. Taip pat ypatingą datą paminėjome žaisdami tarpklasines krepšinio varžybas. Mokiniai pasiskirstė į žaidžiančiuosius ir sirgalius. Visi buvo apsirengę geltonos-žalios-raudonos spalvos drabužių ar aksesuarų akcentais. Laimėjusieji gavo medalius, papuoštus trispalviais kaspinais.

 

 

 

 

 

UŽGAVĖNĖS

 

Ir į Pavilnį užsuko Kanapinis su Lašininiu, jiems susikovus buvo dainuojamos dainos, šokami rateliai, vaišinamasi blynais ir deginama Morė. Išvarėme žiemą iš kiemo…

 

 

 

 

 

 

 

KAZIUKO MUGĖ

 

Nuo pat ryto visi nerimo ir skubėjo į renginį – šokėjai, dainininkai, muzikantai, renginio vedėjai ir pardavėjai. Mugėje šurmuliavo ir mokiniai, ir jų tėveliai, ir mokytojai. Visus lydėjo puiki nuotaika: ir aš ten buvau, valgiau gėriau, per barzdą varvėjo…

 

 

 

 

„VIEVERSĖLIO“ FESTIVALIS

 

Kovo 8-ąją mūsų mokiniai dalyvavo Naujosios Vilnios kultūros centro XVIII regioninio vaikų ir jaunimo menų festivalyje „Vieversėlis“. Gausus būrys šoko ir dainavo. Mokinius parengė mokytojos E. Lenkevičiūtė, R. Tekorienė ir E. Driukaitė-Alesienė. Ačiū joms už puikų atstovavimą mokyklai.

 

 

 

 

KOVO 11-oji

 

Šįmet kovo 11-oji buvo netradicinė. Žinoma, pirmiausiai prisiminėme, kam turėtumėme būti dėkingi už Lietuvos laisvę, sustojome į „Tautos vienybės žiedą“ ir sugiedojome Lietuvos himną. Iškilminga nuotaika ir Trispalvės akcentai lydėjo visą dieną.